Ультраправа партія "Альтернатива для Німеччини", яку вважають друзями Путіна, розкололася

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Один із її лідерів оголосив про вихід із партії.

Екс-лідер німецької ультраправої партії "Альтернатива для Німеччини" у землі Саксонія-Ангальт Андре Поггенбург заявив, що покидає партію та створює власну політсилу.

Про це він заявив в інтерв’ю Die Welt.

Після виходу з партії Поггенбург заявив, що створить власну політсилу "Поява німецьких патріотів - Центральна Німеччина".

Він був лідером одного з найбільших осередків "Альтернативи для Німеччині" у всій Німеччині – у землі Саксонія-Ангальт, де на виборах до місцевого парламенту вона посіла друге місце. Навколо Поггенбурга часто виникали скандали на тлі його різких заяв, зокрема одного разу він назвав мігрантів із Туреччини "водіями верблюдів".

Нагадаємо, раніше проти ультраправої партії "Альтернатива для Німеччини" розпочали розслідування через те, що її спіймали на нелегальному фінансуванні з-за кордону.

ВідеоПроросійську партію у Німеччині піймали на нелегальному фінансуванні з-за кордону

Право-популістську партію "Альтернатива для Німеччини" - відому проросійською позицією - піймали на нелегальному фінансуванні з-за кордону. Анонімні спонсори переказували гроші у розпал виборчої кампанії до парламенту. А щоб замести сліди, розбивали суми на дрібніші транші. Цим уже зацікавилися в парламенті і прокуратурі.

Проросійську партію у Німеччині піймали на нелегальному фінансуванні з-за кордону

Залиште свій коментар

Вибір редакції