Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ООН: понад 8 тисяч дітей загинули або постраждали 2016 року

Про це йдеться у щорічному звіті організації.

Понад вісім тисяч дітей загинули або постраждали під час збройних конфліктів 2016 року. Про це повідомила спецпредставник ООН із захисту дітей Вірджинія Гамбія у щорічному звіті ООН.

Зокрема у доповіді повідомляється, що минулого року лише в Афганістані було вбито та покалічено понад 3500 дітей, що перевищило показник 2015 року майже на чверть. У Ємені постраждали 1300 дітей. Приблизно стільки ж стало жертвами у Сирії, де кількість інцидентів за участю дітей зросла у двічі порівняно з 2015 роком.

До чорного списку звіту вперше було включено коаліцію на чолі з Саудівською Аравією, яка підтримує боротьбу проти повстанців у Ємені. Під час авіаударів коаліції, за даними ООН, в Ємені загинуло майже 700 дітей.

Також до чорного списку потрапили організації з Афганістану, Іраку, Ємену, Конго, Малі, М`янми, Сирії, Судану та Центральноафриканської республики.

Нагадаємо, що ТСН.ua зібрала все, що було відомо про хімічну атаку в Сирії, яка сталася 4 квітня цього року та забрала життя понад 70 осіб, серед яких було й 20 дітей.

ВідеоДіти на передовій пішли в школу під посиленою охороною військових

Залиште свій коментар

Вибір редакції