Reuters повідомило про мільйонні прибутки екс-дружини Путіна на нерухомості

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За приміщення Путіній платять два російських банки. 

Організація Центр розвитку міжособистісних комунікацій, який пов'язують з колишньою дружиною президента РФ Людмилою Путіною, може заробляти на оренді нерухомості понад 3 мільйонів доларів на рік.

Про це йдеться у журналістському розслідуванні агентства Reuters.

Центр екс-дружини Володимира Путіна здає в оренду приміщення у так званому будинку Волконського в Москві. Одним з орендарів виступає російський банк ВТБ і платить щороку 2 мільйони доларів, пише агенція з посиланням на дані тендерів. Також приміщення у будівлі орендує і російський "Сбербанк".

Аналітики міжнародної компанії Knight Frank, що займаються нерухомістю, підрахували, що кожного року будівля може приносити прибуток від оренди у 3,18 млн доларів.

Надходять кошти на рахунок компанії "Мередіан", яка на 99% належить інший компанії "Інтерьерсервіс", власницею якої з 2015 року є екс-дружина Путіна.

Нагадаємо, раніше російські блогери з'ясували, що колишня дружина російського президента Людмила Путіна, яка змінила після розлучення прізвище, має активну сторінку у соцмережі, а серед її друзів є її імовірний чоловік Артур Очеретний. Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков відмовився прокоментувати журналістам інформацію, поширену в ЗМІ, про екс-дружину російського президента, яка начебто вдруге вийшла заміж. 

Згодом "Медуза" з посиланням на розслідування Центр із дослідження корупції і організованої злочинності (OCCRP) повідомила, що  можливий чоловік екс-дружини президента РФ Людмили Путіної є власником елітної вілли на узбережжі Франції вартістю близько 7 мільйонів євро.

Фотогалерея Журналісти показали французькі вілли екс-дружини та доньки Путіна за мільйони євро (2 фото)

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції