У Кремлі відмовилися коментувати чутки про новий шлюб екс-дружини Путіна

Пєсков стверджує, що в нього немає для цього відповідних повноважень.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков відмовився прокоментувати журналістам інформацію, поширену напередодні в ЗМІ, про екс-дружину Володимира Путіна, яка начебто вдруге вийшла заміж

"Ви правильно сказали, що Людмила Олександрівна є екс-дружиною. Ви знаєте, що Володимир Володимирович і Людмила Олександрівна розлучені. Відповідно, в цьому випадку я не маю повноважень що-небудь говорити про Людмилу Олександрівну, про її особисте життя", - цитує слова Пєскова "Интерфакс".

Водночас, на уточнююче запитання, чи має намір президент влаштувати своє особисте життя, речник президента зауважив, що не збирається порушувати традиції і говорити про особисте життя Путіна. 

"Ми цього не робили, не будемо робити і надалі", - наголосив Пєсков.

Нагадаємо, що напередодні російські ЗМІ поширили інформацію про те, що колишня дружина президента РФ Володимира Путіна Людмила після розлучення змінила прізвище. За даними видання, екс-перша леді РФ тепер носить прізвище Очеретна. Такий висновок журналісти зробили на підставі даних Держреєстру прав на нерухомість. Також журналісти припускають, що Артур Очеретний, який очолює видавничий дім "Літературне навчання" і його материнську компанію - Центр розвитку міжособистісних комунікацій, є її новим чоловіком.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: