Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США ввели нові санкції проти Росії

Санкційний список поповнився трьома фізособами і п'ятьма компаніями.

У понеділок, 11 червня, США ввели нові санкції проти російських компаній і фізичних осіб за дії, які несуть загрозу кібербезпеці Сполучених Штатів та їхніх союзників. Про це йдеться в повідомленні американського Мінфіну.

Нові санкції введені проти компаній Digital Security, ERPScan, Embedi, "Дайвтехносервіс", а також ФГУП "НДІ "Квант""

У санкційний список потрапили Олег Чиріков, Володимир Каганський і Олександр Трибун. Усі троє працюють в компанії "Дайвтехносервис". Як зазначається в повідомленні Мінфіну, всі зазначені компанії та фізособи співпрацюють з Федеральною службою безпеки Росії (ФСБ).

Digital Security – консалтингова компанія у сфері інформаційної безпеки, повідомляє РБК.

"Дайвтехносервіс" за розміщеною на її сайті інформації, що спеціалізується на всіх видах водолазного обладнання, засобах забезпечення водолазних, аварійно-рятувальних і підводно-технічних робіт, водолазного спорядження та інструменту. ФГУП "НДІ "Квант" займається розробкою та обслуговуванням електронно-обчислювальних засобів і комплексів спеціального і цивільного призначення.

Останній великий пакет санкцій США вводили 6 квітня. Тоді під обмеження потрапили агрохолдинг "Кубань", компанії "Базовий елемент", EN+, група "ГАЗ", ТОВ "Газпром буріння", UC Rusal, "Рособоронекспорт".

ВідеоСполучені Штати запровадили нові санкції проти Росії

Цього разу під обмеження потрапить оборонний сектор країни. Йдеться про щонайменше шість російських структур, зокрема, Головне управління Генерального штабу Росії - більш відоме, як ГРУ. Навчальний центр зенітних військ у Гатчині, тульське конструкторське бюро, науково-дослідний інститут Міноборони у Курську, науково-виробничий концерн і 183-й гвардійський зенітно-ракетний полк. Окрім Росії, у цьому ж санкційному списку опинилися особи та компанії з Китаю, КНДР, Туреччини та Ірану.

Сполучені Штати запровадили нові санкції проти Росії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції