Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд в Іспанії скасував міжнародний ордер на арешт Пучдемона

Проте у разі відвідування Іспанії екс-очільника Каталонії заарештують.

Верховний суд Іспанії скасував міжнародний ордер на арешт екс-керівника Женералітету Каталонії Карлеса Пучдемона, звинуваченого в підготовці повстання.

Про це повідомляє La Vanguardia

Тепер Пучдемона, якого в Іспанії вважають сепаратистом, не можуть заарештувати на території країн ЄС за звинуваченням у підготовці повстання. Це пов'язано з тим, що Німеччина відмовилася здійснити екстрадицію екс-керівника Каталонії до Іспанії.

Органи німецької юстиції можуть видати Пучдемона тільки за звинуваченням у розкраданні грошей, але не за підготовку повстання.

Тепер Карлес Пучдемон може вільно пересуватися Євросоюзом, але у разі перетину кордону Іспанії його негайно заарештують, адже національний ордер на арешт екс-лідера Каталонії лишається чинним.

Також міжнародний ордер на арешт скасували ще п'ятьом учасникам сепаратистського руху в Каталонії.

Нагадаємо, німецька прокуратура вже починала процедуру екстрадиції Карлеса Пучдемона до Іспанії. Проте суд у таких заходах правоохоронним органам відмовив.

ВідеоНімецький суд дозволив видати Іспанії Карлеса Пучдемона

Суд у Німеччині дозволив видати Іспанії лідера каталонських сепаратистів Карлеса Пучдемона. Політика відправлять на батьківщину за обвинуваченням у розтраті держкоштів. Тоді як Мадрид звинувачує прибічника незалежності Каталонії ще й у заколоті проти центральної влади. Поки що Пучдемон залишається на волі під підпискою про невиїзд. Рішення про екстрадицію він збирається оскаржувати. 

Німецький суд дозволив видати Іспанії Карлеса Пучдемона
 

Екс-лідер Каталонії Карлес Пучдемон з жовтня минулого року перебуває за межами Іспанії. В країні проти нього та інших лідерів каталонського руху за незалежність порушили кримінальні справи за обвинуваченням в організації заколоту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції