Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нездатний до втечі: суд відмовив прокуратурі видавати Пучдемона Іспанії

Також суд відмовився повертати політика до слідчої камери.

Німецька прокуратура прийняла рішення щодо запуску процедури екстрадиції обвинуваченого у сепаратизмі колишнього лідера Каталонії Карлеса Пучдемона, на що суд відповів відмовою.

Про свою незгоду з діями обласної прокуратури Вищий суд землі Шлезвіг-Гольштайн повідомляє на своєму сайті, - пише Укрінформ.

«Згідно з попередньою оцінкою сенату, попередня міра ордера на видачу залишається незмінною», - йдеться в постанові.

Фотогалерея Пучдемон розпочав кампанію на виборах у Каталонії з бельгійського готелю (6 фото)

Йдеться про підтвердження відмови у проханні генерального прокурора землі у процедурі екстрадиції від 5 квітня. Надані іспанською стороною нові відеоматеріали, якими Мадрид постарався перекваліфікувати діяння Пучдемона в розряд «заколоту», суд не переконали.

«Сенат, як і раніше, не бачить у звинуваченні в заколоті фактів наявності державної зради (яка карається за німецьким законодавством, - ред.)», - йдеться в постанові.

Ним же суд відмовився повертати політика до слідчої камери, не вважаючи його здатним до втечі.

ВідеоКарлеса Пучдемона відпустили під заставу у 75 тисяч євро

Судді також постановили видати його Іспанії. Утім, не за звинуваченням у сепаратизмі і організації повстання, а через підозру у корупції. Остаточне рішення про екстрадицію Пучдемона ухвалить німецька прокуратура.

Карлеса Пучдемона відпустили під заставу у 75 тисяч євро

Нагадаємо, 10 травня екс-лідер Каталонії Карлес Пучдемон, який перебуває в Німеччині, відмовився від претензій на крісло очільника уряду регіону та запропонував кандидатуру Торри на цей пост. Під час голосування у суботу, 12 травня, йому не вистачило двох голосів для досягнення абсолютної більшості.

Залиште свій коментар

Вибір редакції