Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині звільнили з-під арешту лідера каталонських сепаратистів Пучдемона

Він вийшов під заставу у 75 тисяч євро.

Вищий земельний суд Шлезвіг-Гольштейну у четвер, 5 квітня, ухвалив рішення відпустити колишнього президента Каталонії Карлеса Пучдемона на волю з певними умовами, зокрема, виплатою застави у 75 тисяч євро та підпискою про невиїзд.

Суд зазначив, що процедура екстрадиції, яку запустила прокуратура цієї німецької федеральної землі, стосується виключно звинувачень у привласнені коштів, які Пучдемону висувають іспанські правоохоронці.

При цьому звинувачення в заколоті з боку іспанців для німецької юстиції не є підставою для екстрадиції, адже відповідного злочину не існує в німецькому кримінальному законодавстві.

Колишній президент Каталонії та лідер сепаратистів Пучдемон перебуває під вартою в місті Ноймюнстер на півночі Німеччини з 25 березня. Він був затриманий німецькою поліцією під час подорожі з Данії до Німеччини на підставі європейського ордеру на арешт.

23 березня Верховний суд Іспанії поновив ордер на арешт Пучдемона та кількох інших каталонських політиків. В Іспанії проти них порушена кримінальна справа, зокрема, за обвинуваченням в організації заколоту. Пучдемону загрожує тюремне ув'язнення терміном до 30 років.

ВідеоПрихильники Пучдемона влаштували протест з вимогою його звільнення

Деякі із активістів приїхали до німецької столиці із самої Барселони, аби під Бранденбурзькими воротами вимагати свободи для політика. Лідера каталонських сепаратистів арештували на початку тижня на кордоні Німеччини і Данії. Іспанія домагається від Німеччини видачі Пучдемона.

Прихильники Пучдемона влаштували протест з вимогою його звільнення

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції