Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хто такий Іван Бубенчик? ТСН зібрали дані про чоловіка у його оточення

У правдивість заяв Бубенчика вірять не всі.

Вікторія з гордістю показує журналістам ТСН нагороди чоловіка Івана Бубенчика, якого підозрюють у вбивстві правоохоронців під час Євромайдану. Каже, державні він не так любить, як народні. Особливо радів, коли йому вручили народного героя.

«Ніколи і нічого я не міг чекати від свого народу, ніж та нагорода... Мене емоції, напевно переповнюють», - заявляв Бубенчик.

Та на обличчі не сіпнувся жоден м’яз. Вікторія каже, її чоловік - емоційно стриманий і витривалий. Зайвого не говорить і не робить

До Революції гідності Іван Бубенчик керував риболовною школою у Львові. Однак армійське минуле не давало спокою, він вважав, що його військовий досвід неодмінно знадобиться на Майдані. І пішов у 9 сотню самооборони. Андрій Антонищак був сотником. Каже, новина про те, що Івана судять, стала шоком для всіх, хто стояв з ним пліч-о-пліч.

 «Свідомо чи несвідомо, помилково чи непомилково заявив, що буцімто у нього була зброя і він стріляв. Я думаю, що ці заяви, які він зробив, зробив з необачності, можливо, з якихось там мотивів героїзму», - переконує друг.

ВідеоТСН дізналась подробиці з життя Івана Бубенчика

ТСН розшукала тих, хто добре його знає, працював чи служив із ним. Очима його родичів і товаришів по службі дивіться, хто такий насправді Іван Бубенчик.

ТСН дізналась подробиці з життя Івана Бубенчика

Каже, у них під час Майдану не було зброї. Звідки взявся автомат, Бубенчик теж раніше розповідав сам в інтерв’ю.

«Прийшов хлопець і приніс у тенісній сумці», - повідомляв Іван.

Зброю цю знайшли, каже адвокат родин Небесної сотні. Це не зовсім автомат, а перероблений мисливський карабін "Сайга". Його власника встановили. У справі фігурує ще так званий спільник Бубенчика. І він, каже Титич, активно співпрацював зі слідством і свідчив проти Івана. А той на допити не з’являвся.

«Це обов’язок слідства, відповідно до чинного законодавства, встановити всі обставини, в тому числі реабілітуючи, якщо є такі підстави, вони мають бути встановлені не у «Фейсбуці» чи в наших розмовах», - заявив адвокат.

Каже, кіношні зізнання Бубенчика слідчі теж вивчали, але дійшли висновку, що це байки - вони не відповідали фактам. Така ж думка виникла і в Юрія Берези, коли на початку АТО Бубенчик прийшов до нього в "Дніпро-1".

«Коли він прийшов у полк, то він дуже багато говорив зайвих слів стосовно когось він убивав. Я, наприклад, це сприймав, як вихваляння і я не вірю в те, що він убивав на Майдані. От це особисто моє переконання», - заявив Береза.

«Ні, ні, ні. Я не думаю, що це вихваляння. Він не така людина, яка почне просто хизуватись і пнути щоки», - каже бойовий командир Бубенчика.

Бойовий командир Бубенчика Володимир Шилов каже, Іван - хороший стрілець, у полку його поважали - деякий час він навіть виконував обов’язки командира. І має загострене почуття справедливості.

«Абсолютно чесна людина. Дуже справедливий», - каже Шилов.

Пліч-о-пліч з батьком через Майдан пройшов син Юрій. Але у лютому 2014 він захворів і лишився у Львові. Що ж відбулося 20 числ говорити не хоче, аби не нашкодити батькові. Єдине, каже, пишається ним.

«Батько вчив відповідати за свої дії: захищався - це не злочин», - переконаний син.

Залиште свій коментар

Вибір редакції