Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парламент Каталонії призначив новим главою уряду ставленика Пучдемона

За його кандидатуру проголосували 66 депутатів

Парламент Каталонії обрав нового голову місцевого уряду – Женералітату. Ним став 55-річний ставленик екс-лідера каталонських сепаратистів Пучдемона Кім Торра.

Про це повідомляє офіційна сторінка каталонського парламенту у Twitter.

 

У другому турі Торрі потрібно було набрати просту більшість голосів. За нього проголосували 66 депутатів, 65 висловилися проти, ще 4 утрималися.

Після того, спікер каталонського парламенту Роджер Торрент підписав та направив листа королю Іспанії з інформацією про нове призначення. Зазначається, що тепер рішення парламенту повинно бути опубліковане в офіційному віснику

Нагадаємо, 10 травня екс-лідер Каталонії Карлес Пучдемон, який перебуває в Німеччині, відмовився від претензій на крісло очільника уряду регіону та запропонував кандидатуру Торри на цей пост. Під час голосування у суботу, 12 травня, йому не вистачило двох голосів для досягнення абсолютної більшості.

ВідеоНова-стара криза. Каталонці знову заговорили про незалежність

Сьогодні регіональний парламент планує розглянути питання про відокремлення від Іспанії. На порядку денному знову голосування на підтримку раніше проголошеної декларації. Окрім того, місцеві депутати ще й хочуть повернути на посаду глави каталонського уряду його колишнього очільника Карлеса Пучдемона, який нині переховується від іспанського правосуддя в Брюсселі.

Нова-стара криза. Каталонці знову заговорили про незалежність

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції