Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Польщі з'ясували причину отруєння дітей у школі

18 з госпіталізованих надували повітряні кульки.

У п`ятницю, 11 травня, у польському місті Млава, що поблизу Варшави, через скарги на погане самопочуття 135 осіб з молодшої школи евакуювали, серед них 113 дітей. 

Раніше рятувальники припускали, що отруєння викликане невідомим газом. Після перевірки рятувальники не виявили в школі небезпечних речовин.

Проте сьогодні, 14 травня, з`ясувалось, що приводом стали повітряні кульки.

“Найімовірнішою причиною отруєння було те, що діти надували повітряні кульки, які мали свій своєрідний запах. Крім того, вони були посипані тальком, аби не склеювалися, оскільки їх було близько 200 штук. Напевно, цей тальк також потрапив до органів травлення”,-  каже державний районний санітарний інспектор міста Млава Ева Штуба, пише Укрінформ.

За її словами, цьому сприяли ще й інші чинники: висока температура у залі, де надувалися кульки, та погана провітрюваність приміщення. 

Штуба уточнила, що до місцевих лікарень тоді потрапило 19 дітей, 18 з яких надували кульки. Однак, усі вони пробули у медзакладах максимум кілька годин і були виписані після покращення стану здоров’я. 

Зараз місцева поліція досліджує якість повітряних кульок.

Раніше, 8 травня,  масове отруєння школярів сталося у одній із черкаських шкіл. Понад 50 дітей госпіталізували, за попередніми даними, внаслідок отруєння невідомою речовиною. Навчання у школі вже відновлено, а причину отруєння з'ясовують у столичних лабораторіях.

ВідеоБатьки отруєних у Черкасах школярів вбачають причину інциденту в діяльності військових поблизу

Вірогідним було припущення, що якийсь техногенний інцидент стався на території військової частини, до якої впритул стоїть школа. Саме звідси, задовго до авральної лінійки, знайомі військовослужбовці зателефонували деяким батькам і попередили, що треба терміново забирати дітей зі школи, бо щось сталося. Школярів Черкас, Новомосковська та Павлограда отруїли пари невідомої шкідливої речовини. Уражено майже 900 людей, наслідки для здоров'я непрогнозовані.

Батьки отруєних у Черкасах школярів вбачають причину інциденту в діяльності військових поблизу

Залиште свій коментар

Вибір редакції