Суд зібрався закривати офіс "ДНР" у Чехії

Дата публікації
Перегляди
1134
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд зібрався закривати офіс "ДНР" у Чехії

Так зване "представництво" сепаратистів уже попередили про майбутню ліквідацію.

Крайовий суд Острави виніс попередження громадському об'єднанню "Представницький центр ДНР" про те, що в разі порушення чинного чеського законодавства буде розпочата процедура його ліквідації. Офіційний лист про це отримало Радіо Свобода у відповідь на власний запит стосовно ситуації.

У листі йдеться про те, що судом уже зафіксована "невідповідність між тим, як він внесений до публічного реєстру юридичних осіб, і реальним станом щодо того, якою є назва представництва, його цілі і діяльність, і щодо його заснування". Громадській організації повідомлено про терміни, в які належить усунути виявленні порушення. Якщо ж це не буде зроблено, "буде розпочатий процес ліквідації".

Також у суді міста Острава повідомили про отриманий від міністра закордонних справ Чехії Лубоміра Заоралека лист із пропозицією ліквідувати громадське об'єднання "Представницький центр ДНР" і вказівкою на законні підстави. Однак суддя вирішив іти за процедурою і спершу попередити організацію про необхідність виправити порушення. Водночас крайовий суд у місті Остраві "повністю визнає офіційну позицію Міністерства закордонних справ Чехії про те, що самозвану "Донецьку народну республіку" Чехія як державу не визнає". Тим часом у Празі на вулиці Гибернській зареєстрована ще одна структура під назвою "Представницький центр Донецької області".

У Чехії продовжує працювати терористське представництво ДНР

У Чехії продовжує працювати терористське представництво ДНР

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1134
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація