Суд зібрався закривати офіс "ДНР" у Чехії

Так зване "представництво" сепаратистів уже попередили про майбутню ліквідацію.

Крайовий суд Острави виніс попередження громадському об'єднанню "Представницький центр ДНР" про те, що в разі порушення чинного чеського законодавства буде розпочата процедура його ліквідації. Офіційний лист про це отримало Радіо Свобода у відповідь на власний запит стосовно ситуації.

У листі йдеться про те, що судом уже зафіксована "невідповідність між тим, як він внесений до публічного реєстру юридичних осіб, і реальним станом щодо того, якою є назва представництва, його цілі і діяльність, і щодо його заснування". Громадській організації повідомлено про терміни, в які належить усунути виявленні порушення. Якщо ж це не буде зроблено, "буде розпочатий процес ліквідації".

Також у суді міста Острава повідомили про отриманий від міністра закордонних справ Чехії Лубоміра Заоралека лист із пропозицією ліквідувати громадське об'єднання "Представницький центр ДНР" і вказівкою на законні підстави. Однак суддя вирішив іти за процедурою і спершу попередити організацію про необхідність виправити порушення. Водночас крайовий суд у місті Остраві "повністю визнає офіційну позицію Міністерства закордонних справ Чехії про те, що самозвану "Донецьку народну республіку" Чехія як державу не визнає". Тим часом у Празі на вулиці Гибернській зареєстрована ще одна структура під назвою "Представницький центр Донецької області".

ВідеоУ Чехії продовжує працювати терористське представництво ДНР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: