Tesla припинила приймати криптовалюту Bitcoin для покупки своїх електрокарів

Tesla припинила приймати криптовалюту Bitcoin для покупки своїх електрокарів

pixabay.com

Це спричинило падіння цієї криптовалюти.

Компанія Tesla припинила приймати криптовалюту Bitcoin для покупки своїх автомобілів.

Таку заяву зробив генеральний директор компанії Ілон Маск.

Зазначається, що офіційна причина полягає в занепокоєнні з приводу впливу на навколишнє середовище.

"Ми стурбовані швидко зростальним використанням викопного палива для видобутку біткойнів, особливо вугілля, яке має найгірші викиди серед усіх видів палива. Криптовалюта є гарною ідеєю на багатьох рівнях, і ми вважаємо, що у неї багатообіцяюче майбутнє, але це не може мати великих впливів на довкілля", - заявив Маск.

Варто зазначити, що така заява Маска одразу спричинила падіння криптовалюти. Так, ціна Bitcoin, яка все ще перевищувала 50 тисяч доларів, впала на 4,5%, повідомляє Coindesk. Станом на ранок 13 травня його вартість знизилася на 17%.

Згідно з опублікованою заявою, Tesla знову почне приймати платежі в Bitcoin, як тільки процес їхнього видобутку "перейде на більш стійку енергетику". Ілон Маск додав, що компанія також "вивчає інші криптовалюти, які використовують <1% енергії/транзакції біткоїнів".

Нагадаємо, в лютому Tesla повідомила, що інвестувала 1,5 мільярда доларів у Bitcoin. Наприкінці березня Маск написав у Twitter, що люди "тепер можуть купувати Tesla за допомогою біткойнів".