Трамп хоче змінити імідж

Трамп - лідер виборчих перегонів серед республіканців.

Бізнесмен Дональд Трамп обіцяв змінити імідж, якщо буде номінований в якості кандидата на посаду президента США від Республіканської партії.

Підлогу Манафорд, новий старший помічник Трампа, заявив, що в своїх виступах в ході виборчої кампанії Трамп спеціально створює певний імідж. За словами Манафорда, Трамп розуміє, що йому треба згладити цей образ. "Ви побачите зовсім іншого хлопця", - пообіцяв Манафорд. Це, на думку Манафорда, має виправити негативні рейтинги Трампа у деяких груп населення.

Трамп - лідер виборчих перегонів серед республіканців. Проте багато хто в партії незадоволені його занадто різкими висловлюваннями і бояться, що партія з-за нього втратить частину прихильників.

Суперник Трампа Тед Круз заявив після публікації запису, що Трамп фактично зізнався, що бреше своїм виборцям, а його виборча кампанія являє собою лише шоу.

Раніше Трамп порівняв іммігрантів з отруйними зміями. На одній із зустрічей з виборцями, він процитував пісню Ела Вілсона під назвою "Змія", в якій розповідається історія жінки, яка дає притулок пораненої змії, доглядає за нею, проте отримує смертельний укус.

Крім того, мільярдер виступив за заборону іноземним студентам відвідувати США по програмі Work and Travel. Політик пообіцяв скасувати відповідну візу J-1. Трамп заявив, що насамперед такі візи переслідують корпоративні інтереси для пошуку дешевої робочої сили. Мільярдер упевнений, що всіх студентів, які приїжджають в Америку можна замінити власними молодими фахівцями зі Сполучених Штатів.

Проти таких висловлювань скандального мільярдера, мусульманка влаштувала німий мітинг на одному з його заходів. Охорона вивела жінку із залу. Так само вигнали ще декількох супротивників одіозного кандидата.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: