У Британії готують санкційний список проти РФ -  The Telegraph

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До нього можуть потрапити близько півсотні корумпованих чиновників.

У Британії працюють над санкційним списком проти російських чиновників, які були причетні до порушень прав людини, корупції та відмивання грошей. Про це повідомляє видання The Telegraph.

Вказаний документ, подібний до санкційних списків у США та Канаді, Британія почала створювати нібито ще до отруєння шпигуна та екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля.

До списку санкцій планують внести 49 громадян.

Нагадаємо, 5 березня BBC повідомила, що у Великій Британії колишній російський розвідник Сергій Скрипаль потрапив до лікарні після серйозного отруєння невідомою речовиною. Видання The Telegraph дізналося, що Скрипаль раніше звертався до поліції із заявою про те, що побоюється за своє життя, а дружина колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка сказала виданню, що ситуація зі Скрипалем "дуже схожа на те, що сталося з її чоловіком". Як відомо, він помер 2006 року в результаті отруєння полонієм.

Сергій Скрипаль до 1999 року служив у Головному розвідувальному управлінні, після чого вийшов на пенсію у званні полковника. 2004 року його затримали за підозрою в шпигунстві на користь Великої Британії і через два роки засудили до 13 років позбавлення волі. Скрипаль був визнаний винним у тому, що від 1995 року передавав Секретній розвідувальній службі Великої Британії дані про співробітників російської розвідки, які працювали під прикриттям в Європі.

2010 року Скрипаль та ще троє засуджених у Росії були помилувані, після чого їх обміняли на десятьох агентів російської розвідки, розкритих у США. Після обміну Сергій Скрипаль став жити у Великій Британії. 

Велика Британія виявить жорстку реакцію, якщо причетність Росії до отруєння колишнього шпигуна Сергія Скрипаля буде доведено, заявив очільник МЗС Боріс Джонсон. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції