Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Негайної допомоги потребує 2-річний Артемко

У малюка виявили пухлину в мозку.

Завгородній Артемко за кілька днів святкуватиме свій третій день народження і батьки малюка благають подарувати їхній дитині нове життя без страшної хвороби, яка спіткала малюка.

«В нашу родину прийшла  велика біда. З 10 січня 2018 року Артемчик почав скаржитися, що в нього болить голова біля лобу. Ми звернулися до лікарів, де йому призначили лікування гайморових носових пазух. Проводили лікування, але результатів не було. Мама звернулася до обласної дитячої лікарні м. Херсон для подальшого обстеження та лікування, але покращення не наступало. Мама наполягла на ретельному дослідженні голови, де було виявлено "об`ємне утворення головного мозку ". І негайно направили до Києва, в Інститут нейрохірургії ім.  Академіка Рамаданова», - розповідають рідні малюка.

Малюку вже провели оперативне втручання- шунтування, але на цьому лікування лише починається, адже пухлина злоякісна і ставить під загрозу життя дитини.

Зараз батьки шукають клініку закордоном, яка візьме малюка на лікування, проте вони розуміють, що самостійно сплатити за лікування не зможуть і вже зараз просять небайдужих людей долучитися до збору коштів.

«Для цього потрібні десятки тисяч євро. Сума лікування для родини не підйомна, тому просимо  усіх не байдужих людей допомогти.   Давайте допоможемо всім миром! Хто скільки може! Важлива кожна гривня», - просять рідні хлопчика.

Реквізити для допомоги

Номер картки 5168 7426 0380 3705 Завгородня Ганна

Залиште свій коментар

Вибір редакції