Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп підтримує подальше посилення санкцій проти Росії – міністр фінансів США

Американці готують нові пакети економічних важелів упливу на Кремль.

Президент США Дональд Трамп підтримує роботу міністерства фінансів в напрямку посилення антиросійських санкцій. Відповідну інформацію поширює агентство Bloomberg з посиланням на слова американського міністра фінансів Стівена Мнучина.

Заяви відповідного змісту урядовець зробив на слуханнях в одному з комітетів Палати представників Конгресу США. Мнучин запевнив конгресменів у тому, що Державний департамент спільно з Мінфіном працюють над подальшим запровадженням ухваленого минулого року закону щодо санкцій. З огляду на його слова можна зробити висновок, що тиск на Кремль буде посилюватися.

За словами міністра, ця лінія має підтримку президента, а напрямок, який відповідає за реалізацію санкційного тиску на РФ, отримає додаткове фінансування.

ВідеоСША запровадять нові санкції проти Росії вже впродовж місяця

Про це заявив міністр фінансів США Стівен Мнучин. Раніше він казав, що нові важелі економічного тиску на Кремль, у Вашингтоні активно розробляють, але ані тоді, ані зараз деталей розголошувати не став. США наклали санкції на Москву через події у Криму та на Сході, а крім того звинувачують Росію у втручанні у президентські вибори.

США запровадять нові санкції проти Росії вже впродовж місяця

Залиште свій коментар

Вибір редакції