У Канаді відкрили друге Генконсульство України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загалом на території цієї країни діють вже чотири українські дипустанови.

У місті Едмонтон у Канаді 7 вересня відкрилося Генеральне консульство України.

Про це повідомляє Укрінформ.

Офіційну церемонію відкриття дипломатичної установи відвідав міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

“Через кілька днів український прапор буде видно із будь-якої точки Едмонтона. Це посилить відчуття присутності українськості”, - сказав він під час відкриття.

За словами міністра, одним із важливих завдань нового Генконсульства стане розвиток економічних зв’язків між Канадою і Україною.

Після відкриття Генконсульства України в Едмонтоні на території Канади діятиме вже чотири українські дипломатичні установи. Ще одне Генконсульство працює у Торонто, посольство і консульство діють в Оттаві.

Нагадаємо, за перші п'ять місяців 2018 року відмови Канади українцям у наданні віз перевищили 26%. Посол України в Канаді Андрій Шевченко вважає, що це "колосальна цифра, яка не відповідає тому партнерству і дружбі, що існують між Україною і Канадою". За його словами, немає логічних і раціональних аргументів, які б пояснювали таку цифру і він впевнений, що цю статистику можна поліпшити. 

ВідеоУ студії "Сніданку" українка, яка працювала в парламентському офісі МЗС Канади - Галина Палійчук

Європейська освіта у провідному виші Швеції, еміграція до Канади, робота викладачем у Ванкувері і пліч-о-пліч з канадським Міністром закордонних справ. Колись про такі здобутки українка Галина Палійчук-Лукша навіть і не мріяла. А тепер – у неї ще гранідозніші плани. Після роботи в канадському парламенті Галина приїхала на кілька місяців в Україну. Просто зараз вона в студії "Сніданку" розкаже, як працює система освіти в Швеції та Канаді та як українцю стати студентом закордонного вишу.

У студії "Сніданку" українка, яка працювала в парламентському офісі МЗС Канади - Галина Палійчук

Як відомо, прохання українських громадян про видавання віз розглядають в середньому шість днів. Тепер посольство Канади в Україні почало видавати візи українцям на весь термін дії паспорта. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції