Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У канадській Альберті згоріло селище нафтовиків

За останню добу площа пожежі зросла на 70 тис. гектарів.

Пожежа знищила всі споруди (665 кімнат) в робочому селищі нафтовиків Блэксэнд Ікзекьютів Лодж, розташованому недалеко від міста Форт Мак-Мюррей у канадській провінції Альберта. Про це заявила глава адміністрації провінції Рейчел Нотлі.

Кілька тисяч робітників були завчасно евакуйовані. За словами Нотли, в понеділок через пожежі в регіоні довелося евакуювати 8 тис. працівників кількох нафтових родовищ. В районі, де зараз горять ліси, розташовані великі нафтовидобувні підприємства компаній Suncor і Syncrude. Нотлі зазначила, що через сильний вітер пожежі будуть рухатися в бік цих підприємств. За останню добу площа пожеж зросла на 70 тис. гектарів до 355 тис. гектарів, повідомили в пожежній службі.

Мешканці Форту Мак-Мюррей (понад 80 тисяч осіб), було евакуйовано більше двох тижнів тому. Їм до сир пір не сказали, коли можна буде повернутися в свої будинки. З 1 травня, коли почалися перші пожежі, вогонь знищив близько 2,4 тис. будівель в Форт Мак-Мюррей.

Десятки тисяч евакуйованих жителів Форту зараз живуть у тимчасових центрах, обладнаних у школах та спортивних комплексах.

Фотогалерея З'явилися фото наслідків потужної пожежі у Канаді, яка знищила 2500 будинків (16 фото)

Відео За добу площа лісових пожеж у центральній Канаді зросла вдвічі

Залиште свій коментар

Вибір редакції