Перейти до змісту
У початкових школах Австрії заборонили хіджаб

У початкових школах Австрії заборонили хіджаб

За порушення закону загрожує штраф у 440 євро.

Австрійський парламент заборонив носіння хіджабу у початкових класах, повідомило "Радіо свобода".

Уряд вносив тричі цей законопроект на розгляд. Його підтримали підтримали Австрійська народна партія канцлера Себастьяна Курца і праворадикальна Австрійська партія свободи. На думку ініціаторів, завдяки цьому мусульманські дівчата зможуть краще інтегруватися в австрійське суспільство.

У документі йдеться про те, що у початковій школі забороненим є релігійний чи ідеологічний одяг, що покриває голову. Заборона не поширюється на єврейської кіпи і дитячі головні убори сикхів. Вони не  закривають волосся або більшу його частину.

За порушення закону загрожує штраф у 440 євро.

Представники мусульманської громади Австрії заявили про оскарження рішення парламенту. Вони вважають, що він дискримінує мусульман.

Нагадаємо, від жовтня 2017 року Австрії діє заборона на носіння в громадських місцях одягу, що приховує обличчя. Торік у Данії ввели заборону на носіння предметів одягу, які повністю закривають обличчя, включно з нікабом і буркою. 

Відео В Україні другий рік поспіль відзначили День Хіджаба

Це убір, яким покривають голову мусульманки. В Україні це свято відзначають другий рік поспіль. Цьогоріч мусульманки у хіджабах розповідали перехожим про своє свято і дарували квіти. 

В Україні другий рік поспіль відзначили День Хіджаба

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин