"Євробачення-2019": дивіться онлайн-трансляцію другого півфіналу конкурсу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У цьому етапі за місце в фіналі боротимуться представники 18 країн-учасниць. 

Щойно у Тель-Авіві розпочався другий півфінал конкурсу "Євробачення-2019", у якому свої номери покажуть представники з 18 країн, з яких тільки 10 ввійдуть до фіналу.

Так, на головній сцені виставкового центру Expo Tel Aviv свої номер покажуть конкурсанти з таких країн у відповідному порядку: Вірменія, Ірландія, Молдова, Швейцарія, Латвія, Румунія, Данія, Швеція, Австрія, Хорватія, Мальта, Литва, Росія, Албанія, Норвегія, Нідерланди, Північна Македонія та Азербайджан.

Окрім онлайн-трансляції сайт ТСН.ua веде текстову хроніку другого півфіналу "Євробачення-2019".

Зауважимо, що після виступів усіх учасників цього етапу музичної першості ведучі конкурсу оголосять результати глядацького голосування в сумі з оцінками від національних журі країн-учасниць та оберуть 10 учасників, які ввійдуть до фіналу "Євробачення-2019". 

Таким чином, вже сьогодні стануть відомі імена всіх фіналістів, які 18-го травня разом із представниками Ізраїлю та країнами "Великої п'ятірки" поборяться за перемогу у цьогорічному "Євробаченні".

Зазначимо, Україна цьогоріч участі у конкурсі не бере та не голосує, а сьогодні до голосування 18 країн, чиї представники виступатимуть, приєднається три країни з "Великої п'ятірки" – Велика Британія, Італія та Німеччина. 

Нагадаємо, що 12 травня у Тель-Авіві минув перший півфінал "Євробачення-2019", де свої номери продемонстрували учасники з 17 країн, але до фіналу вийшло лише 10.

Залиште свій коментар

Вибір редакції