Перейти до змісту
У резиденції Папи Римського виявили інфікованого коронавірусом

Людина тимчасово переїхала і перебуває на самоізоляції.

У людини, яка проживає в тому ж готелі Ватикану, що і Папа Римський Франциск, виявили коронавірус. Це на додачу до 11 випадків COVID-19 виявлених раніше серед швейцарських гвардійців, які охороняють Папу.

Про це повідомила пресслужба Ватикану, пише ABC News.

Мешканець готелю Domus Sanctae Marthae тимчасово переїхав і перебуває на самоізоляцію, як і всі, хто з ним контактував.

Готель служить резиденцією для священиків Ватикану, туди також приїжджають священнослужителі і миряни. Після свого обрання 2013 року Папа Франциск вирішив жити постійно там, а не в Апостольському палацу. Він заявив, що йому постійно треба бути серед простих людей. У готелі є загальна їдальня і каплиця, де Франциск щоранку проводить месу.

Нагадаємо, тим часом в Європі дедалі жорсткіше обмежують громадян через коронавірус. Серед нових правил: комендантська година й обмежені прогулянки.

Відео Революція тижня: Папа Римський назвав їжу і секс задоволенням від Бога

Справжню революцію цього тижня влаштував Папа Римський. Їжу і секс він назвав зовсім не гріхом, як твердили століттями, а задоволенням від Бога. "Воно не католицьке, не християнське, ні будь-яке ще – просто божественне... Насолода від їжі і сексу йде від Бога", – це дослівна цитата з інтерв'ю італійському письменнику Карлу Петріні. На думку понтифіка, ці життєві потреби даремно засуджувала церква в минулому.

Революція тижня: Папа Римський назвав їжу і секс задоволенням від Бога

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин