В Афганістані помер лідер терористичного угруповання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він був один із найбільших впливових осіб афганських бойовиків.

В Афганістані у 79-річному віці помер засновник й ватажок терористичного угруповання "Мережа Хаккані" Джалалуддін Хаккані.

У ще одному афганському терористичному угрупованні "Талібан" заявили, що він помер унаслідок довготривалої хвороби, передає Reuters. Там зазначають, що він "кілька років не вставав з ліжка".

Хаккані був одним із найвпливовіших афганських бойовиків, які протистоять як уряду Афганістану, так і силам НАТО в країні. Його власне угруповання "Мережа Хаккані" було утворене ще у 1980-х роках під час радянського вторгнення до Афганістану. Воно переважно розташоване на кордоні з Пакистаном, деякі країни заявляють, що саме Пакистан надає їм військову підтримку.

Хаккані був у тісних зв’язках із "Талібаном" та навіть входив до уряду моджахедів у 2001 році. Також він був призначений військовим командиром талібів.

Наразі угрупованням "Мережа Хаккані" керуватиме його син Сіражуддін Хаккані. Про смерть Хаккані повідомляли деякі світові ЗМІ ще у 2015 році, однак жодного офіційного підтвердження не було.

Залиште свій коментар

Вибір редакції