В ООН закликали Мадуро перестати знущатися над протестувальниками

Правозахисники відзначають, що затриманих катують електрошоком і газом.

Верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад аль-Хусейн закликав Каракас зупинити тиск на парламент і припинити переслідування протестувальників.

Про це передає "Радіо Свобода".

"Він зазначив, що учасників акцій протесту у Венесуелі незаконно відправляють під трибунал і катують у тюрмах, без справедливого суду. За інформацією аль-Хусейна, під час протестів, що розпочалися у квітні, у Венесуелі загинули 124 людини. У 46 випадках смерть протестантів сталася з вини поліцейських, в 27 – з вини збройних проурядових угруповань. 8 постраждалих – самі поліцейські", - йдеться у повідомленні.

 

Правозахисники відзначають, що затриманих катують електрошоком і газом. Є факти насильства над журналістами. 

Фотогалерея Влада Венесуели придушила повстання проти Мадуро на військовій базі (11 фото)

ВідеоУ Венесуелі посилились протести в день виборів членів Конституційної асамблеї, є загиблі

Нагадаємо, у Венесуелі президент-соціаліст Ніколас Мадуро назвав суперечливі вибори до конституційної асамблеї "перемогою революції" та успіхом власного табору. Водночас Мадуро вказав на необхідність відновлення "порядку" в країні, до чого належить, зокрема, позбавлення депутатської недоторканності членів парламенту, котрий контролює опозиція. Новий орган має замінити собою парламент та опікуватися розробкою нової конституції.

Водночас опозиція, котра з квітня цього року проводить численні та масові акції протесту проти уряду соціалістів, заявила, що не визнає це голосування та його результати як такі. 

Зауважимо, що у Венесуелі день виборів завершився смертю 15 людей.

Залиште свій коментар