Легендарний "кукурудзник" готується до світового рекорду

Нове досягнення Ан-2 має потрапити до Книги Гіннеса.

Українські пілоти планують пролетіти замкнений маршрут у кілька тисяч кілометрів на легендарному "кукурудзнику". Літак Ан-2 має встановити світовий рекорд, якщо рухатиметься із максимальною швидкістю, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Перед польотом літак Ан-2-100 оглянули найкращі техніки "Антонова" на летовищі в Гостомелі. Маршрут буде замкнений – у середу машина вилетить із Гостомеля через Львів на Польщу, звідти поверне на Вінницю, Запоріжжя і вже назад у Гостомель. "Ми підготувалися, тому я думаю, що ми встановимо цей рекорд", - каже один із пілотів.

ВідеоРекордний політ: українці готуються пролетіти замкнений маршрут у кілька тисяч кілометрів

Для Сергія Тарасюка та Валерія Єпанчинцева це має стати вже другим світовим рекордом за цей рік. У квітні вони підняли в повітря рекордну вагу в своєму класі – більше трьох тонн. "Ми цей літак дуже добре знаємо, ми з першого польоту літаємо на цьому літаку. Він нас ще не підводив", - кажуть льотчики.

Однак пілоти зізнаються, що переліт буде не надто простим – погоду обіцяють складну по всьому маршруту. Але виліт скасовувати не збираються. Чи вдасться цьому літаку встановити черговий світовий рекорд? ТСН відправляється у цей переліт, щоб ви дізналися про це першими.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар