Японську Фукусіму сколихнув новий землетрус

Японську Фукусіму сколихнув новий землетрус

Ілюстрація / Фото: Reuters

АЕС Фукусіма-1, що постраждала 11 березня 2011 р. від землетрусу і цунамі, знаходиться за 60 км від епіцентру землетрусу.

Землетрус магнітудою 5,5 стався на сході Японії за 30 км від берега.

Про це повідомляє Геологічна служба США.

Поштовхи були зафіксовані у районі населеного пункту Наміе префектури Фукусіма. Епіцентр зафіксований за 30 км від берега на глибині 11,9 кілометра.

АЕС Фукусіма-1, що постраждала 11 березня 2011 р. від землетрусу і цунамі, знаходиться за 60 км від епіцентру землетрусу.

Інформації про жертви і руйнування не надходило.

Нагадаємо, в березні 2011 року недалеко від Японії стався найсильніший землетрус магнітудою 9,0, за яким послідувало потужне цунамі, це зруйнувало безліч міст в країні і ледь не стерло з лиця землі місто Окума в префектурі Фукусіма. Система захисту АЕС Фукусіма-1, розташованої в місті, не витримала підземних поштовхів і цунамі: вчені зафіксували викид радіації.

В результаті катастрофи 60-кілометрова зона навколо зруйнованого реактора атомної станції була оголошений зоною відчуження. Близько 100 тис. жителів регіону були спішно евакуйовані: люди покидали свої будинки, іноді не встигаючи захопити навіть предмети першої необхідності. На вулицях залишилися кинуті автомобілі, в магазинах – гори нікому не потрібних товарів, в будинках – кинуті наспіх речі.

Для порівняння, ви такожа можете віртуально прогулятися в Прип'ять, подивившись панорами міста-примари, які зняті в 360 градусів. Тут ви можете пройтися головною площею міста і заглянути в порожні будинки.

Живучи у великому місті, важко уявити, що натовп і тиснява буває не скрізь. У світі існують і порожні міста, або міста-примари. Список таких міст вельми великий. Одним з таких примар є Прип'ять. Ми вирішили пригадати інші міста-примари у всьому світі, такі ж занедбані, як і Прип'ять (клікніть на зображення, щоб перейти до матеріалу).

Повʼязані теми:

Наступна публікація