Apple може скоротити виробництво iPhone на 10% у 2017 році

Ці розрахунки ґрунтуються на інформації про виробництво і глобальних продажах смартфонів компанії Apple останніх моделей.

Американська корпорація Apple скоротить виробництво iPhone 7 і 7 Plus на 10% в першому кварталі 2017 року.

Про це повідомила газета Nikkei з посиланням на свої розрахунки, які базуються на даних постачальників.

За її інформацією, ці розрахунки ґрунтуються на інформації про виробництво і глобальних продажах смартфонів компанії Apple останніх моделей. Джерела газети також зазначають, що дане скорочення виробництва є цілком "очікуваним". Раніше, на початку січня цього року, стало відомо, що американська компанія скоротить випуск моделей iPhone 6s і iPhone 6s Plus на 30% в першому кварталі 2016 року (січень - березень) у порівнянні з початковим планом виробництва. Тоді після спаду продажів у роздрібних мережах по всьому світу накопичилося занадто велика кількість цих смартфонів, через що корпорація і була змушена піти на такий крок.

Нагадаємо, що раніше Apple ніколи не буде виробляти ноутбуки з сенсорними дисплеями. Старший віце-президент Apple з маркетингу Філ Шиллер зазначив, що немає ніякого сенсу перетворювати Mac на iPhone, тому що "ці пристрої ідеально працюють в тому середовищі, для якого були створені".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: