ЗМІ: до 90 тисяч людей постраждали через сильні дощі в Мексиці

ЗМІ: до 90 тисяч людей постраждали через сильні дощі в Мексиці

Тропічний шторм вирує в Центральній Америці / Фото: AFP

Мексика потерпає від сильних повіней, постраждало близько 90 тисяч людей.

Шість з 10 великих річок штату Табаско, розташованого на південному сході Мексики, вийшли з берегів через безперервні сильні дощі, постраждали десятки тисяч жителів, повідомили місцеві ЗМІ.

За перші 15 днів жовтня в Табаско випала тримісячна норма опадів, повідомили в національній комісії з водних ресурсів Мексики.

Рівень води піднявся на 200 міліметрів, у результаті чого були затоплені дев'ять районів штату. За оцінками рятувальників, кількість постраждалих від розливу річок становить до 90 тисяч осіб. Інформація про загиблих або зниклих без вісті поки не надходила.

Уряд штату вже дав вказівку рятувальним службам вжити заходів щодо запобігання наслідків стихії. При цьому губернатор штату Табаско Андрес Граніер Мело заявив, що надана федеральним урядом Мексики допомога недостатня. За його словами, її вистачить лише для 20 тисяч чоловік, в той час як постраждалих в рази більше.

Мексиканський штат Табаско раніше вже страждав від повеней, найсильніший з яких було викликано дощами восени 2007 року. Тоді водою було залито майже 90% території штату, а число потерпілих досягло 1 мільйона чоловік.

В останній тиждень природна стихія обрушилася на Мексику відразу з двох сторін: з тихоокеанського узбережжя, звідки на її штати обрушився ураган "Джові", і з боку Мексиканської затоки, де вирують тропічні шторми.

"Джові", що досяг узбережжя Мексики в минулий вівторок, незважаючи на своє послаблення до рівня тропічного шторму, заподіяв серйозної шкоди штатам Коліма і Халіско. Влада офіційно підтвердили загибель вісьмох людей, шестеро вважаються зниклими без вісті, зруйновано портова і дорожня інфраструктура, житлові будинки та підприємства, знищені сільськогосподарські посіви.

Читайте також:

Тропічний шторм накрив Центральну Америку, є жертви

Землетрус на Балі спричинив паніку серед туристів

Руйнівна повінь в Таїланді забрала життя 252 людей

Жертвами урагану "Айрін" в США стали близько двох десятків людей

ЗМІ: до 90 тисяч людей постраждали через сильні дощі в Мексиці

ЗМІ: до 90 тисяч людей постраждали через сильні дощі в Мексиці

Повʼязані теми:

Наступна публікація