Алгоритм передбачив, хто помре у фіналі "Гри престолів"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Враховувалось багато факторів: від статі персонажів до їхньої популярності.

Смерть у "Грі престолів" завжди була несподіванкою: щойно персонаж починає подобатись або до нього з'являється хоч крапля співчуття, його обезголовлюють, вбивають стрілою, спалюють або підривають. І глядач залишається наодинці із запитанням: хто наступний?

Тепер студенти Технічного університету Мюнхена розробили програму A Song of Ice and Data – вона прогнозує тривалість життя персонажів серіалу, пише The Verge.

Так, найбільше шансів вижити у матері драконів Дейенеріс Таргаріен: ймовірність її загибелі дорівнює всього 0,9%. На другому місці – Тіріон Ланністер з 2,5%, на третьому – Варіс з 3,2%. Непогані шанси не померти у Семвелла Тарлі – 3,3%, та Джейме Ланністера – 4%.

Найгірше, на думку алгоритму, справи йдуть у Бронна - його смерть передбачили з ймовірністю до 93,5%. Також в небезпеці Грегор Кліган - 80,3%, Санса Старк – 73,3% і Бран Старк – 57,8%.

Програма прочесала життя сотень персонажів. Окрім збирання даних у всесвіті, таких як стать і місцеперебування, вона також врахувала "метадані": є персонаж головним чи другорядним, а також як часто про нього йдеться на фанатській Вікіпедії.

Алгоритм також виявив деякі "закони" смертності у "Грі престолів". Так, наприклад, чоловіком бути небезпечніше, аніж жінкою - смертність серед чоловіків становить 22%, а серед жінок – 11%.

Деякі дома більш довговічні, ніж інші. Наприклад, у Баратеонів на 5% відсотків більше шансів померти, ніж у середньостатичного персонажа, а у Ланністерів - на 45% більше шансів на виживання.

Нагадаємо, телеканал HBO випустив першу серію заключного восьмого сезону "Гри престолів". Вона вийшла у ніч проти понеділка. У США її випадково показали на стримінговому сервісі DirecTV Now на чотири години раніше прем'єри HBO. Ми подивилися першу серію і зібрали дотепні жарти із соцмереж. Обережно, спойлери. Також вже оприлюднений тизер другої серії фінального сезону культового серіалу "Гра престолів".

Відео"Гра престолів": українськими містами пройшлися персонажі популярного серіалу

Останній сезон серіалу "Гри престолів" знімали 2 роки. На нього витратили 90 мільйонів доларів. Напередодні прем'єри фінального сезону герої серіалу вже виходили з лондонського Тауера, з'явились вони і на українських вулицях. Про матір драконів в індустріальному Запоріжжі та Джона Сноу на столичній Оболонській набережній – у сюжеті.  

"Гра престолів": українськими містами пройшлися персонажі популярного серіалу

Залиште свій коментар

Вибір редакції