Чоловік грабував банки, щоб обсипати коханку грішми

Чоловік грабував банки, щоб обсипати коханку грішми

Ілюстрація

У Ізраїлі чоловік пограбував 5 банків, щоб провести ніч із коханкою у ліжку, всипаному грішми.

В одному з готелів Тель-Авіва було затримано чоловіка, котрий грабував банки, щоб провести ніч із коханкою у ліжку, всипаному грішми. 

У момент арешту з ним в номері знаходилася "дівчина з супроводу", а ліжко, на якому вони провели ніч, була всипана грошовими купюрами.

За даними поліції, чоловік протягом одного тижня пограбував п'ять банків у південному Тель-Авіві. Злочини скоювалися за однією схемою: до службовця за віконцем підходив чоловік і простягав записку, в якій було написано: "це пограбування". Протягом тижня він "заробив" кілька десятків тисяч шекелів.

Свої дії підозрюваний пояснив тим, що "він програвся" і гостро потребував грошей, щоб роздати борги.

Незважаючи на прохання поліції про продовження терміну затримання підозрюваного до закінчення слідства, суд розпорядився помістити "гравця" під домашній арешт і рекомендував йому звернутися за психологічною допомогою, щоб позбутися згубної звички.

Повідомляється, що вже через добу після судового засідання підозрюваний знову вчинив пограбування. Його черговий "улов" склав 23 000 шекелів.

Нагадаємо, китайські кишенькові злодії "взяли на озброєння" палички для їжі. З їхньою допомогою вони обережно витягують речі з кишень перехожих і не залишають жодних слідів.

А у США набувають популярності гуртки для дітей, в яких навчають викрадати автомобілі. "Юних крадіїв" вчать відкривати замкнені двері машини, заводити автомобіль без ключа запалювання, а як бонус - пояснюють, як вибратися із замкненого багажника.

Читайте також:

Китаянка 11 років прожила з паличкою для їжі в оці

Гігантська в'язана шапка втекла з англійського Лідса (відео)

Президента Чехії зняли на відео, коли він крав ручку

Китайський парк зробив безкоштовний вхід для незайманих дівчат

Повʼязані теми:

Наступна публікація