Китаянка 11 років прожила з паличкою для їжі в оці

Китаянка 11 років прожила з паличкою для їжі в оці

Китайські палички для їжі

Офтальмолог виявив у правому оці китаянки, яка звернулася за медичною допомогою, 5-сантиметровий уламок палички для їжі.

Китайські лікарі випадково виявили паличку для їжі в оці жінки, яка прийшла на огляд до офтальмолога.

Ци Ян звернулася до лікарні Хуа Сі з приводу інфекції ока, яка її турбувала. Під час огляду офтальмолог помітив в оці жінки чужорідний предмет. Лікар негайно відправив пацієнтку на комп'ютерну томографію.

Дослідження показало, що в очниці жінки застряг видовжений шматок пластику завдовжки більше п'яти сантиметрів. У результаті такого ушкодження праве око пацієнтки сильно розпухло.

Шляхом хірургічного втручання предмет, який виявився уламком палички для їжі, був видалений з очниці пацієнтки. За словами лікарів, її зір не постраждав через те, що паличка застрягла між очним яблуком і стінкою очниці.

Сама Ци Ян пізніше згадала, що отримала травму близько 11 років тому, коли посковзнулася і впала обличчям на обідній стіл.

Нагадаємо, подібний випадок трапився у 2009 році у Великобританії. Там жінка чотири роки жила з уламком туалетного йоржика в сідниці. Однак під час операції з видалення 15-сантиметрового предмету британка померла від крововтрати.

Читайте також:

Поранений в голову італієць вичихав кулю через ніс

Сліпий чоловік прозрів завдяки імплантованому в око зубу

У Голландії жінка проковтнула 78 ложок та виделок

Британська дівчинка більше 10 років прожила с двома серцями

Повʼязані теми:

Наступна публікація