Британку вбив уламок туалетного йоржика в сідниці

Британку вбив уламок туалетного йоржика в сідниці

Туалетний йоржик. Ілюстрація

39-річна британка померла під час операції, коли їй намагалися видалити шматок пластикового йоржика із сідниці - з цим уламком вона проходила чотири роки.

Мешканка Великобританії померла від ускладнень третьої операції з видалення 15-сантиметрового уламка туалетного йоржика з сідниці, після того, як лікарі два роки не могли виявити чужорідний предмет.

У 2005 році 35-річна Сінді Кортон з графства Лінкольншир, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, впала в туалеті сідницею на йоржик. З отриманою травмою вона звернулася в лікарні, де їй призначили знеболювальні препарати і відправили додому.

Біль наростала, проте ще два візити до різних медичних установ не принесли результату, хоча жінці зробили рентгенограму. Лише МРТ, проведена в 2007 році, виявила в травмованій сідниці 15-сантиметровий пластиковий уламок.

Дві спроби видалити сторонній предмет виявилися безуспішними. Британка померла від масивної крововтрати під час 10-годинної третьої операції, проведеної в королівському медичному центрі.

61-річний чоловік жінки Пітер Кортон подав на лікарів до суду. Слідчі покладають основну провину на Кілліан Мбеве, який обстежував Кортон під час її першого звернення до лікарні. До співробітників Ноттінгемського медичного центру обвинувачення претензій не має.

Читайте також:

Жінка дізналася про вагітність за три години до пологів

Китаянка прожила чотири місяці з 15-сантиметровим ножем у сідницях

Американка винайшла бюстгальтер для сідниць

Медики випадково зашили британці задній прохід

Повʼязані теми:

Наступна публікація