У Голландії жінка проковтнула 78 ложок та виделок

Жінка захотіла "поїсти срібла" і проковтнула 78 столових приладів, а потім пішла до лікарів зі скаргами на біль у шлунку.

У Голландії 52-річна жінка Маргарет Даалман звернулася до лікарів зі скаргами на біль у животі. Зроблений пацієнтці рентген шокував медиків – у неї в шлунку виявили цілий "склад" столових приладів.

Під час операції хірурги витягли зі шлунку Маргарет 78 срібних ложок та виделок. "Здається, вона страждала на нав'язливу ідею, і кожного разу, коли сідала за стіл, замість їжі їла столові прилади", - прокоментував випадок один з лікарів.

Коли жінку запитали, навіщо вона це зробила, вона лише знизала плечима. "Мені захотілося поїсти трохи срібла. Я не змогла собі відмовити", - пояснила Маргарет.

Цікаво, що жінка мала потяг лише до ложок та виделок – ножі вона ніколи не ковтала.

Після лікування у психіатра жінка видужала, і до певного часу ця історія не розголошувалася з етичних міркувань. Вона сталася майже 30 років тому, і стала відома лише зараз, коли один з голландських медичних журналів попросив своїх читачів поділитися незвичайними лікарськими історіями.

Читайте також:

Китаянка прожила чотири місяці з 15-сантиметровим ножем у сідницях

Медики випадково зашили британці задній прохід

Аби врятуватися від запору, п'яний румун засунув собі у задній прохід скло і молоток

12-річний британець вирішив змінити стать

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: