Чоловіки з красивою шевелюрою - погані коханці

Дата публікації
Перегляди
5362
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловіки з красивою шевелюрою - погані коханці

Ілюстрація

Вчені довго досліджували і вирішили, що поганим коханцям заважає пишне волосся. А якщо точніше, то препарати для густого волосся згубні для потенції.

Вчені з'ясували, що часто представникам сильної статі, які прагнуть аж до похилого віку зберегти густе волосся, доводиться жертвувати заради цього своїми сексуальними здібностями та можливостями.

Згідно з даними, отриманими дослідниками із США та Ірландії, цьому може сприяти прийом деяких препаратів, які допомагають чоловікам боротися з алопецією (облисінням). Зокрема, це відноситься до популярних в багатьох європейських країнах засобів, основним діючим компонентом яких є фінастерід.

Клінічні випробування показали, що подібні препарати дійсно досить ефективно запобігають втраті чоловіками волосся. Так, в середньому дев'ять з десяти учасників дослідження не відзначали у себе випадіння волосся протягом п'яти років після прийому таких ліків.

Однак, як з'ясувалося, вони володіють серйозними побічними ефектами. За даними вчених, приблизно 2% молодих людей, які почали терапію, скаржилися на проблеми в сексуальній сфері, а саме на порушення еректильної функції.

При цьому після того, як прийом препарату припинявся, статева функція практично у всіх випробовуваних (за рідкісним винятком) знову приходила в норму без якого-небудь додаткового впливу.

У свою чергу, на думку представників фармацевтичних компаній, що займаються виробництвом препаратів проти облисіння, такий результат спостерігається у вкрай рідкісних випадках, і не можна говорити про те, що проблеми з потенцією виникають саме через застосування ліків з вмістом фінастериду.

Читайте також:

Жіночу фригідність лікуватимуть екстазі

Вчені порадили лікувати венеричні захворювання вівсянкою

Кримські цілителі лікують від імпотенції матюками і травою "пое...нь"

Найкращими ліками від імпотенції визнано сік із мишей і коктейль із жабок

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5362
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація