Вчені порадили лікувати венеричні захворювання вівсянкою

Вчені порадили лікувати венеричні захворювання вівсянкою

Вівсянка поможе всім / Фото: medpage.su

Хороші новини для прихильникім незахищеного сексу повідомили американські вчені: немає необіхідності з кожним захворюванням бігти до венеролога, досить зварити вівсянку і регулярно її їсти.

Вівсяна каша – панацея у профілактиці та лікуванні венеричних захворювань. До такого висновку дійшли американські медики. Вони вияснили, що для кращого захисту організму від венеричних захворювань необхідна велика кількість амінокислоти – аргініну, а саме цей компонент наявний у вівсянці у великій кількості.

Коли організму загрожує венерична хвороба, до вогнища запалення спрямовуються клітини макрофаги, здатні до активного захоплення та перетравлювання бактерій, залишків клітин та інших чужорідних тіл. А от ефективність макрофагів безпосередньо залежить від кількості аргініну, який надходить в організм разом з їжею. Чим більший вміст в організмі аргініну, тим швидше вилікується хворий.

Також аргінін міститься в таких продуктах як кунжут, кукурудза, горіхи, родзинки і шоколад.

Додамо, раніше фінські вчені довели, що діти, які щодня харчуються вівсянкою, на дві третини менше схильні до ризику розвитку астми, ніж ті, хто ігнорує каші. Для максимального зниження ризику захворіти, рекомендується годувати малюка вівсянкою з 5-ти місяців.

Дорослому організму вівсянка теж приносить чимало користі. Зокрема, знижує рівень холестерину в крові на 10% і покращує роботу імунної системи.

Читайте також:

Ленін помер від сифілісу, який підчепив від паризької повії

Учені визнали гонорею новою "супер-інфекцією"

Найкращими ліками від імпотенції визнано сік із мишей і коктейль із жабок

Повʼязані теми:

Наступна публікація