Численні акції футбольних фанатів у Москві, присвячені вбитому уболівальнику "Спартака" Єгору Свиридову, переросли у криваві заворушення.
В центрі Москви, на Манежній площі, кілька тисяч футбольних фанатів влаштували масову бійку зі співробітниками міліції.
Протягом декількох годин бійцям ОМОН не вдавалося втихомирити уболівальників. Учасники бійки вигукували націоналістичні і антиміліцейські гасла, кидали в міліціонерів фальшфейери, урни, пляшки, вболівальники озброїлися витягнутою з новорічних ялинок арматурою і кидали ялинкові прикраси у співробітників ОМОН.
Численні акції футбольних фанатів у Москві були присвячені уболівальнику "Спартака" Єгору Свиридову, який був застрелений під час масової бійки на Кронштадтському бульварі.