Учені визнали гонорею новою "супер-інфекцією"

Лікарі занепокоєні поведінкою гонореї, яка вже стала майже невіліковною.

Гонорея ризикує стати несприйнятливим до лікування захворюванням, якщо медики в недалекому майбутньому не придумають нові способи його лікування. Катерин Айзон, фахівець з гонореї з Агентства з охорони здоров'я, зазначає: бактерія, яка викликає гонорею, надзвичайно розумна. Вона постійно адаптується до нових медикаментів, пише "The Daily Mail".

Гонорея - дуже поширене захворювання, що передається статевим шляхом. Якщо не займатися лікуванням, то воно може привести до запалення тазових органів, позаматкової вагітності та безпліддя у жінок. Найвищі показники захворювання гонореєю відзначаються в Південній, Південно-Східної Азії та в регіоні африканської Сахари.

Лікування цього захворювання на даний момент у більшості країн представляє собою прийом однієї дози антибіотиків - цефіксіма або цефтріаксону. Проте, з огляду на те, що штами бактерії гонореї Neisseria стають несприйнятливі, на думку Айзон, варто застосовувати лікування двома різними антибіотиками одночасно.

Аналогічний спосіб використовується в лікуванні таких захворювань, як туберкульоз. Це сповільнює процес адаптації бактерій. І, звичайно, величезну роль в справі боротьби з гонореєю грають презервативи, які, на жаль, не настільки часто використовують в названих вище регіонах.

Є ще необхідність налагодити гарний зв'язок між країнами. Це дозволить оперативно обговорювати динаміку поширення та розвитку гонореї, швидко змінюючи стратегії лікування. Наступного тижня в Манілі пройдуть збори Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, де буде детально висвітлена проблема лікування резистентної гонореї.

Читайте також:

Facebook стимулює поширення сифілісу

У Китаї оголошено "офіційну сексуальну революцію"

На Бережанщині сексу немає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: