Ленін помер від сифілісу, який підчепив від паризької повії

За даними нового історичного дослідження, Володимир Ленін зробив у Росії революцію, оскільки був "божевільним із сифілісом мозку".

Історик та письменниця Хелен Раппапорт після докладного вивчення обставин смерті Володимира Леніна дійшла висновку, що він помер від сифілісу.

"Володимир Ленін, російський революціонер і творець СРСР, помер від сифілісу, який він підчепив від паризької повії в 1902 році", - пише The Telegraph з посиланням на результати дослідження Раппапорт.

На думку історика, яка вивчила документи і свідоцтва того часу, у Леніна спостерігалися симптоми даної хвороби. При цьому радянським політикам було категорично заборонено говорити на цю тему під загрозою розстрілу.

Центральним документом в дослідженні Раппапорт є доповідь відомого вченого Івана Павлова, в якому йдеться, що "революцію зробив божевільний з сифілісом мозку".

Як відомо, Володимир Ульянов (Ленін) помер у віці 54-х років 21 січня 1924 року в результаті тривалої хвороби, проте якої саме, досі не відомо.

Припущення про сифіліс висувалися і раніше, але науковці заявили, що жодних ознак цієї інфекції після розтину головного мозку Леніна виявлено не було. Також висувалася версія, що у "вождя" був спадковий атеросклероз судин головного мозку.

Читайте також:

У Києві з'явиться "Парк радянського періоду"

Муссоліні був агентом британської розвідки

Внук Сталіна не зміг захисти честь і гідність діда в суді

Діаманти сім'ї Романових вивезли до Британії під виглядом цукерок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: