Німецьку пару притягнули до суду за скрипляче ліжко

Дата публікації
Перегляди
4006
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Німецьку пару притягнули до суду за скрипляче ліжко

Скрипуче ліжко під час сексу роздратувало сусідів, через що вони звернулись до суду.

Жителів Німеччини Стефані Мюллер і Лукаса Цетше притягнули до суду за те, що вони заважали своїм сусідам спати, коли займалися сексом на ліжку, що голосно скрипіло. Розгляд справи відбувся кілька днів тому в Берліні.

У матеріалах справи вказується, що інцидент із скрипучим ліжком стався в одну з ночей в липні 2010 року. Сусіди 24-річної Мюллер і 25-річного Цетше слухали скрип ліжка протягом півтори години (з 23: 30 до 1 години ночі) і після цього направили місцевій владі десяток скарг на поведінку молодих людей.

У результаті Мюллер і Цетше було вирішено залучити до адміністративної відповідальності - їх звинуватили в порушенні закону про тишу і зажадали виплатити штраф у розмірі 100 євро. Проте дівчина і її партнер відмовилися платити штраф, після чого справа була передана до суду.

Виступаючи перед суддею, Мюллер заявила, що ліжко, на якій вона і Цетше займалися сексом, було новим і не повинно було сильно скрипіти. Крім того, німкеня відповіла, що вона і її друг не шуміли. "Може, ви і не шуміли, але ось ваше ліжко все-таки перешкодило спати сусідам", - відзначив суддя.

Цетше підтримав свою партнерку, зазначивши, що, на його думку, він і його партнерка не повинні були перешкодити сусідам спати. "Це був абсолютно звичайний секс, нічого особливого", - зауважив молодий чоловік.

Оскільки сусіди, що поскаржилися на поведінку молодої пари, не з'явилися на засідання суду, справу про скрипуче ліжко було припинено.

Читайте також:

Розроблено дієту, яка може замінити секс

Вчені: чоловіків більше збуджують не жіночі ноги, а руки

"Головними ворогами" сексу визнали контрацептиви і куріння

Більше половини жінок готові на секс заради кар'єри

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4006
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація