Німецьку пару притягнули до суду за скрипляче ліжко

Німецьку пару притягнули до суду за скрипляче ліжко

Скрипуче ліжко під час сексу роздратувало сусідів, через що вони звернулись до суду.

Жителів Німеччини Стефані Мюллер і Лукаса Цетше притягнули до суду за те, що вони заважали своїм сусідам спати, коли займалися сексом на ліжку, що голосно скрипіло. Розгляд справи відбувся кілька днів тому в Берліні.

У матеріалах справи вказується, що інцидент із скрипучим ліжком стався в одну з ночей в липні 2010 року. Сусіди 24-річної Мюллер і 25-річного Цетше слухали скрип ліжка протягом півтори години (з 23: 30 до 1 години ночі) і після цього направили місцевій владі десяток скарг на поведінку молодих людей.

У результаті Мюллер і Цетше було вирішено залучити до адміністративної відповідальності - їх звинуватили в порушенні закону про тишу і зажадали виплатити штраф у розмірі 100 євро. Проте дівчина і її партнер відмовилися платити штраф, після чого справа була передана до суду.

Виступаючи перед суддею, Мюллер заявила, що ліжко, на якій вона і Цетше займалися сексом, було новим і не повинно було сильно скрипіти. Крім того, німкеня відповіла, що вона і її друг не шуміли. "Може, ви і не шуміли, але ось ваше ліжко все-таки перешкодило спати сусідам", - відзначив суддя.

Цетше підтримав свою партнерку, зазначивши, що, на його думку, він і його партнерка не повинні були перешкодити сусідам спати. "Це був абсолютно звичайний секс, нічого особливого", - зауважив молодий чоловік.

Оскільки сусіди, що поскаржилися на поведінку молодої пари, не з'явилися на засідання суду, справу про скрипуче ліжко було припинено.

Читайте також:

Розроблено дієту, яка може замінити секс

Вчені: чоловіків більше збуджують не жіночі ноги, а руки

"Головними ворогами" сексу визнали контрацептиви і куріння

Більше половини жінок готові на секс заради кар'єри

Повʼязані теми:

Наступна публікація