"Третій рейх за 8 днів": туристів возитимуть гітлерівськими місцями

"Третій рейх за 8 днів": туристів возитимуть гітлерівськими місцями

Туристам проводитимуть екскурсію "місцями Адольфа Гітлера"

Британська турфірма організувала нацистський тур по Німеччині. Екскурсанти зможуть побачити місця, пов'язані з Адольфом Гітлером.

Британське турагентство вперше пропонує клієнтам поїздку до Німеччини місцями, пов'язаними з ім'ям Адольфа Гітлера.

Організатори, серед яких є автори книг з історії Другої світової війни, обіцяють особисто відбирати туристів, щоб серед екскурсантів не виявилося неонацистів.

"Проте критики вважають, що тур вартістю у 2 тис. фунтів відрізняється вульгарністю і неминуче перетвориться на "перекручене паломництво" на честь Гітлера", - пише The Sunday Times.

Як би там не було, влада ФРН дозволила проводити подібний тур. Мешканці Німеччини вже можуть відвідувати колишні пам'ятки нацизму під час офіційної велосипедної екскурсії Берліном. У місцях, пов'язаних з фюрером, нещодавно з'явилися нові музеї та центри.

Британські екскурсанти - група не більше ніж з 30 осіб - відвідають мюнхенські пивні, пов'язані з Гітлером, і курорт Берхтесгаден, де відпочивали Гітлер і його оточення: там, до речі, у фюрера гостювали герцог і герцогиня Віндзорські, а також британський прем'єр Чемберлен.

До програми поїздки також увійшли зал суду в Нюрнберзі, бункер рейхсканцелярії, концтабір Заксенхаузен і берлінський меморіал Голокосту.

Читайте також:

Опубліковані унікальні фото з різдвяної вечірки Гітлера

Одне з сіл на сході Німеччини захопили неонацисти

Розвідка розсекретила наказ Гітлера про знищення українців

У Берліні відкрили виставку, присвячену Гітлеру. ФОТО

Повʼязані теми:

Наступна публікація