Квартиру Преснякова обікрали на півмільйона євро

Російського співака Володимира Преснякова пограбували. Із його квратири винесли гроші, золоті ювелірні прикраси, дорогі годинники, дизайнерський одяг.

Володимир Пресняков
Міліція шукає злодіїв, які обікрали квартиру співака Володимира Преснякова в елітному житловому комплексі "Золоті ключі" на заході Москви, повідомило у вівторок, 11 січня, джерело в правоохоронних органах російської столиці.

Під час перевірки з'ясувалося, що з квартири зникло близько 200 тисяч євро, золоті ювелірні прикраси, дорогі годинники, а також предмети дизайнерського одягу.

На місці події працює оперативно-слідча група, загальний збиток поки не встановлений, проте, за деякими даними, він уже перевищив 500 тисяч євро.

Міліціонери встановили, що злодії проникли в квартиру співака, розташовану на 13-му поверсі будинку, за допомогою відмичок.

Оперативники вилучили записи встановлених в під'їзді камер відеоспостереження, за якими сподіваються встановити злочинців.

Проте за час відсутності Преснякова в під'їзд будинку заходило дуже багато людей. З'ясувати, хто із зафіксованих камерою відеоспостереження є злочинцем, буде дуже складно.

Читайте також:

Володимир Пресняков та Наталія Подольська обвінчались

Володимир Пресняков та Наталія Подольська одружились

Пресняков одружиться із Наталкою Подольською

Повʼязані теми:

Наступна публікація