Володимир Пресняков та Наталія Подольська обвінчались

Володимир Пресняков та Наталія Подольська вирішили обвінчатись та у тісному колі близьких людей відзначили цю подію.

Молодята Володимир Пресняков та Наталія Подольська повінчалися в Москві. Щасливі молодята дали клятви перед Богом через місяць після офіційної реєстрації шлюбу.

Якщо гучне весілля 28-річної Наташі і 42-річного Володі було більше схожим на світську подію з фанфарами і софітами, то вінчання пройшло в камерній обстановці. До храму вони під'їхали як тільки закінчилася служба і вже все було готово до церемонії вінчання знаменитостей.

Разом з молодятами до храму приїхали близькі родичі, а також кращі друзі - Леонід Агутін та Анжеліка Варум - вони прибули на різних машинах. Володимиру Преснякову-старшому та його дружині Олені Петрівні, які приїхали трохи раніше, довелося хвилин десять з'ясовувати стосунки із співробітниками правоохоронних органів.

"Вони припаркувалася не за правилами, а там, на території храму, і так мало місця, в зоні паркування поміщається всього 5 автомобілів, - розповіли даішники. - Ми попросили їх переставити авто в інше місце, що вони і зробили".

"Ми дуже чекали цього дня, - поділилися близькі молодят. - Володя з Наташею спочатку і зовсім хотіли тільки вінчатися без штампів в паспорті, потім передумали. Це серйозний вчинок, вони підійшли до нього дуже відповідально".

Читайте також:

Володимир Пресняков та Наталія Подольська одружились

Пресняков одружиться із Наталкою Подольською

Пресняков подарував Наталії Подольській острів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: