Опубліковані унікальні фото з різдвяної вечірки Гітлера

У грудні 1941 року в Мюнхені відбулася вечірка для офіцерів та юнкерів СС з нагоди Різдва: щоправда, замість янголів були свастики, а замість Святого Миколая - Одін.

У британській пресі оприлюднені унікальні фотографії святкування Різдва 1941-го року, в якому беруть участь Адольф Гітлер та його найближчі соратники.

Нацистська різдвяна вечірка відбулася у ресторані Lowenbraukeller в Мюнхені 18 грудня 1941 року. На святкуванні були присутні не тільки Гітлер і генерали, але і юнкера СС.

Утім, нацистське Різдво було далеке від традиційного. На думку Гітлера, у його тисячолітньому Рейху не було місця християнській релігії, тому він замінив фігуру Святого Миколая фігурою скандинавського бога Одіна і закликав німців відзначати цей день як свято "зимнього сонцестояння", а не Різдво.

Оздоблення вечірки в Мюнхені також відповідало установках фюрера. Так, різдвяні ялинки були прикрашені свастиками, залізними хрестами і руничними символами, а на столах стояли тарілки з печивом характерної форми.

Автор знімків - один з особистих фотографів Гітлера Уго Ягер - наприкінці війни сховав кадри в скляні банки і закопав неподалік від Мюнхена, щоб відвести від себе підозри.

Пізніше він продав їх американському виданню Life Magazine, а були оприлюднені фотографії вперше цього тижня.

У багатьох християн у п'ятницю, 24 грудня, наступає Різдвяний Святвечір. За новим стилем Різдво 25 грудня зустрічають католики, протестанти та деякі православні. Виняток становлять послідовники російської, сербської, єрусалимської і грузинської православних церков, які відзначають це свято в ніч на 7 січня.

Читайте також:

Щоденник нацистського "Янгола смерті" придбав онук в'язня Освенцима

Розвідка розсекретила наказ Гітлера про знищення українців

Американці шукають скарби нацистів у Мертвих горах

Знайдено відеозапис зустрічі Гітлера з британськими легіонерами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: