У Бразилії мешкає найвища школярка в світі

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

14-річна бразилійка була змушена припинити відвідування шкільних занять, оскільки через свій надмірний зріст вона не вміщується в шкільний автобус.

Найвища дівчина-підліток у світі / Фото: acidcow.com
Бразильська дівчина Елісані Сильва у свої 14 років має зріст два метри шість сантиметрів, і продовжує рости далі, щорічно набираючи по 14 з гаком сантиметрів.

Дівчина була змушена припинити відвідування шкільних занять, оскільки через свій надмірний зріст вона не вміщується в шкільний автобус.

У батьківському домі вона також ледь може знайти зручне місце. Через статуру, дитина страждає на головні болі і болі в м'язах. Медики кажуть, причина аномального зросту - пухлина. Вона заважає мозку оцінити надлишок гормонів росту.

Медики наголошують, що незвичайний ріст дівчинки також може пояснюватися гігантизмом - явищем, яке часто пов'язане з порушенням роботи гіпофіза. Лікарі попередили, що здоров'я Елісані знаходиться під загрозою і вона має потребу в лікуванні.

Тим не менш, фахівці поки не можуть допомогти дівчинці - батьки Елісані не в змозі оплатити медичне обстеження доньки. Тож Елісані вирішила використати свою проблему. І передусім здобути популярність від великого зросту.

"Мій зріст, моє тендітне тіло, моя осина талія...Всі, хто мене бачать - кажуть, що мені треба бути або баскетболісткою. або моделлю. Але я б краще була моделлю", - зазначила дівчина.

Читайте також:

Дмитру Мєдвєдєву збільшили зріст на фото поряд з лідером U2

У французькій поліції зможуть служити люди зростом нижче 160 см

Найменшою людиною у світі знову стане китаєць

Баскетбольна мрія чи щоденні проблеми?

Баскетбольна мрія чи щоденні проблеми?

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація