Дмитру Мєдвєдєву збільшили зріст на фото поряд з лідером U2

У Росії в інтернеті набув широкого обговорення інцидент з фотографіями президента Дмитра Мєдвєдєва і лідера ірландської групи U2 Боно.

Опубліковані в пресі фотографії зустрічі в Сочі Дмитра Мєдвєдєва з лідером ірландської групи U2 Боно змусили блогерів говорити про хитрощі репортерів зробити російського "нанопрезидента" вище.

На одній з фотографій, де Мєдвєдєв і Боно йдуть по набережній, насправді чітко видно, що ніякої різниці в зрості між російським лідером і музикантом немає. У той же час зростання Мєдвєдєва складає всього 162 см, Боно - на цілих 13 см вище. Блоггер shatkin пропонує порівняти, як на знімку Боно "широкий", а Мєдвєдєв "вузький". "Одного, я вважаю, вжали, другого витянули", - вважає інтернет-користувач.

Раніше висувалися версії, що при зйомці Мєдвєдєва застосовується як фотошоп, так і принципи оптичної ілюзії. Так, журналісти прагнуть знімати низькорослого російського президента знизу, а в оточенні інших людей радять йому стояти на крок попереду. На ще одному знімку з Сочі, де Мєдвєдєв вітає рукостисканням Боно, він височить над 175-сантиметровим музикантом майже на голову. І хоча на фотографії в учасників зустрічі відрізані ноги, по нижній кромці видно, що російський лідер стоїть на сходинці.

Блогери, обговорюючи сочинські фотографії, згадали недавній знімок Мєдвєдєва з ректором МДУ Віктор Садовничий. Зріст Садовничого становить, за відомостями користувачів ЖЖ, 170 см. Проте на фотографії він виглядає нижче Мєдвєдєва.

Про вигляд російського президента на фотографіях ЗМІ писали і в ході його недавнього візиту до США, коли Мєдвєдєва зняли поруч з губернатором Каліфорнії Арнольдом Шварценеггером. При зрості 185 см виконавець ролі Термінатора дивним чином не височів над Мєдвєдєвим.

Ці фотографії змусили говорити про хитрощі, до яких вдається як сам російський лідер, так і фотографи. За деякими даними, Мєдвєдєв носить туфлі на підборах заввишки до 5-6 см. Не виключено, що в них є і прихований каблук у два-три см. Таким чином, тільки за допомогою взуття Мєдвєдєв може зрівнятися з прем'єр-міністром Володимиром Путіним, який теж не гігант, але все ж таки на 8 см вище президента.

Відзначимо, що на сочинських фотографіях на Мєдвєдєві дійсно черевики на підборах, але і в Боно каблук на взутті не нижче. Можливо, пару сантиметрів президентові додає його звичка тримати спину прямою, в той час як музикант сильно сутулиться.

ЗМІ також писали, що в президентському пулі воліють фотографів невисокого росту, тому що вони можуть знімати з більш низькою позиції, щоб фігури на знімках виходили витягнуті.

В даний час Мєдвєдєв вважається найбільш низькорослим правителем у світі. Раніше цей "титул" належав північнокорейському лідеру Кім Чен Іру - його зріст всього на кілька міліметрів перевищує мєдвєдєвські 162 см. В історії, проте, відомі світові лідери набагато нижче Мєдвєдєва і Кім Чен Іра. Найнижчим був президент Мексики Беніто Хуарес, який займав цю посаду з 1867 по 1872 рік, - його зріст становив 135 см.

Перший прем 'єр-міністр Ізраїлю Давид Бен-Гуріон і китайський лідер Ден Сяопін мали зріст 150 см. Зріст Ясіра Арафата становив 155 см, а Микита Хрущов був на чотири сантиметри нижче Мєдвєдєва (158 см).

Читайте також:

В Росії домовилися називати президентом лише Мєдвєдєва

Мєдвєдєв відмовився конкурувати з Путіним на виборах-2012

Мєдвєдєв готується оголосити Лукашенку бойкотЗалиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: