Найменшою людиною у світі знову стане китаєць

Зріст Кайцюаня - 76 см, що всього на 1,4 см більше, ніж у Піньпіня. Вага його - 12 кг, як у трирічної дитини.

Китаєць знову претендує на звання найменш низькорослої людини у світі. Хуан Кайцюаню 40 років, він з повіту Хейцзян провінції Сичуань.

У березні цього року від серцевого нападу у віці всього 21 року помер попередній власник цього титулу, його співвітчизник Хе Піньпінь. Зріст Кайцюаня - 76 см, що всього на 1,4 см більше, ніж у Піньпіня, пише британська газета The Daily Mail.

Вага його - 12 кг, як у трирічної дитини. Народився він у лютому 1970 року і став другою дитиною і єдиним сином у родині. Всі інші члени сім'ї - нормального росту, розповіла його 58-річна мати, яка до цих пір любить тримати його на руках. "Мама завжди брала мене на руки, коли я був малий. Але оскільки я так маленьким і залишився, вона до цих пір може з цим впоратися", - пояснив Хуань. "Він не такий важкий - з віком навіть легшає", - відзначила його мама.

"Люди весь час сприймали мене за маленьку дитину через мій зріст, а тепер, коли я став лисіти, я ще більше походжу на немовля", - пожартував він. Раніше Хуань працював актором, але, захворівши у віці 30 років, пішов на пенсію.

"Коли йому було три роки, ми помітили, що він більше не росте. Ми стали ходити по різним лікарням, але там ніхто нам не зміг допомогти. Сусіди в селі порадили нам просто кинути його, але, звичайно, ми цього не зробили. Важко стало, коли мій чоловік помер - синові тоді було шість років. Було дуже важко заробляти на життя і ростити дітей. Але він завжди був гарним хлопчиком. Він намагається допомагати по дому, підмітає підлогу і взагалі робить все, що може ", - пояснила мати 40-річного "малюка".

Хуань також сказав: "Напевно, я назавжди залишуся її малюком. І хоча люди часто жорстокі до мене через мій зріст, добре, що хоч хтось любить мене".

Читайте також:

Найменша людина світу раптово померла у віці 21 року

Непалець зростом 56 см претендує на звання найменшої людини світу

Найменша мама у світі вагітна третьою дитиною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: