"Вбивцями" сексу стали мобільні телефони і ноутбуки

Дата публікації
Перегляди
6811
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Вбивцями" сексу стали мобільні телефони і ноутбуки

У ліжку з ноутбуком. Ілюстрація

Надмірне використання гаджетів у спальні сприяє зменшенню кількості статевих актів, погіршенню якості сперми, виникненню неврозів та безсоння.

Вчені дійшли висновку, що надмірне використання мобільних телефонів, ноутбуків і смартфонів "вбиває" лібідо, примножує неврози і шкодить сексуальному життю людини.

За даними наукового журналу Fertility and Sterility, надмірне використання мобільного телефону псує якість сперми: сперматозоїдів стає менше, вони недостатньо сильні та недостатньо швидкі.

Фахівці визначили, що ті, хто лягає в ліжко з комп'ютерами або смартфонами, менше займаються коханням.

"Спальня стала хайтечною кімнатою в будинку: це не тільки плазмовий телевізор з 900 каналами, але й інші гаджети, розкладені на простирадлі: blackberry, iPhone, консоль з відеоіграми, увімкнений ноутбук. Це нашестя завдає шкоди не тільки сну, але і почуттям, це смертельна зброя, що вбиває ерос і примножує неврози і тривожні стани", - пише італійська La Repubblica.

Згідно з даними соціологічного дослідження, 67% американських чоловіків і 64% жінок беруть в ліжко свій мобільник.

Науковці ж закликають залишити за дверима спальні всі високотехнологічні винаходи, вимкнути ПК і мобільний телефон, "ці передвісники стресу".

За даними дослідження, проведеного на замовлення Bayer, 28 британських жінок зі 100 звинувачують Інтернет і, зокрема, переносні ПК, якими користуються партнери для навігації в мережі, в тому, що вони зруйнували їхнє сексуальне життя.

Для боротьби із залежністю від ПК і мобільників відкриваються психіатричні амбулаторії для лікування цієї патології.

Від комп'ютера в спальні страждає не тільки ерос, але і сон. Вчені Університету Единбургу встановили, що перевірку пошти перед сном можна порівняти за рівнем збудження з порцією подвійного кави.

Увечері слід уникати будь-якої діяльності, що вимагає підвищеної інтелектуальної напруги. Ця проблема стосується, насамперед, підлітків. За даними дослідження, опублікованого в науковому журналі Sleep Medicine 2010, 97% американських підлітків мають в спальні доступ до Інтернету.

"Єдине рішення: очистити цю кімнату від будь-яких електронних пристроїв", - вважають експерти.

Читайте також:

Жінки визначилися, кого вважати справжнім чоловіком

Вчені: оргазм у чоловіків триває три години

Створено пиво, яке підсилює чоловічу потенцію

Інтенсивне користування Інтернетом змінює головний мозок

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6811
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація