Британські люди-доміно впали один на одного 400 разів (відео)

Британські люди-доміно впали один на одного 400 разів (відео)

"Людське доміно" в Ньюкаслі / Фото: Daily Mail

Новий рекорд у "людському доміно" встановили в Ньюкаслі: "люди-матраци" впали один на одного 400 разів.

У британському Ньюкаслі влаштували "людське доміно" - захід, під час якого люди, які вишикувалися у ланцюжок, послідовно падають один на одного.

Під час шоу, ініційованому фірмою Palantine Beds, вдалося організувати 400 послідовних падінь. Увесь захід тривав 3 хвилини 41 секунду.

Організатори йшли на рекорд, і тепер очікують офіційного підтвердження від Книги рекордів Гіннесса.

"Явка була не така, на яку ми чекали, тому нам довелося імпровізувати", - зізнався менеджер з маркетингу та продажу Ендрю Уотерс. Водночас він наголосив, що правила для реєстрації рекорду були дотримані "до останньої літери".

Уотерс також пояснив, що спочатку планувалося зробити 301 послідовне падіння, але після падіння 380 людей-матраців в США довелося підняти число. Він подякував працівникам компанії за те, що їм довелося працювати понаднормово для виробництва додаткової кількості виробів.

Рекорд, який тримався до цього довгий час, було встановлено групою китайців, які організували аналогічне шоу в травні цього року, і в ньому взяли участь 256 осіб. Потім вже в Нью-Йорку попадали один на одного 380 людей-матраців.

Однак у серпні цього року в китайському місті Ордос (провінція Внутрішня Монголія) відбулася акція, в якій взяли участь 10267 студентів та школярів міста. Вони, одягнувшись у помаранчеві і білі футболки, утворили своїми тілами ієрогліфи, які прославляли красу свого міста. Розмір викладеного тілами молодих людей напису був 200 метрів завдовжки і 150 метрів завширшки.

Для досягнення більшого ефекту організатори акції запозичили "принцип доміно", коли всі учасники по черзі зайняли необхідну позицію. Перший з учасників шоу з положення стоячи "впав" на у товариша позаду, отримавши в руки м'яч від відомого китайського баскетболіста Менке Батира. Падіння спровокувало хвилю "людського доміно".

Однак жодних матраців учні з Ордоса не тримали. Тому, можливо, в Ньюкаслі дійсно був поставлений світовий рекорд в області "людського доміно" у номінації "люди-матраци".

Читайте також:

Британець встановив новий рекорд Гіннеса з банджі-джампінгу

Найменшою людиною у світі став 70-сантиметровий колумбієць

47-кілограмова американка виграла чемпіонат ненажер

Книзі Гіннеса – 55 років: рекорди на межі фантастики

Повʼязані теми:

Наступна публікація