Найменшою людиною у світі став 70-сантиметровий колумбієць

Зріст нового рекордсмена 70 сантиметрів, а вага - 10 кілограмів. Його 18-річна наречена набагато вища від нареченого - її зріст 150 сантиметрів.

Колумбієць Едвард Ніно Ернандес увійшов до Книги рекордів Гіннеса як найбільш низька людина у світі, його зріст - 70 сантиметрів, а вага - 10 кілограмів.

Раніше найбільшим низькорослим чоловіком у світі за версією Книги рекордів Гіннеса вважався китаєць Хе Пінпін із зростом 74,6 сантиметра. У березні він помер у Римі у віці 21 рік.

Як відзначають ЗМІ, 24-річний Ернандес живе в колумбійській столиці Боготі, мріє про те, щоб об'їздити світ і купити авто. Він заробляє собі на життя танцями і навіть знімається в кіно. При цьому латиноамериканські ЗМІ відзначають, що його 18-річна наречена набагато вища від нареченого - її зріст 150 сантиметрів. Як повідомив сам Ернандес, він щасливий тому, що він унікальний.

За словами матері Ернандеса, він перестав рости, коли йому виповнилося два роки, однак медики так і не встановили причину, за якою він перестав рости. Крім Едварда в родині Ернандеса ще четверо синів. За даними ЗМІ, три старших його брати - нормального росту, в той час як молодший "переріс" Едварда всього на 23 сантиметри.

Ернандес, швидше за все, не довго зможе утримувати за собою титул найнижчої людини у світі - через місяць своє повноліття відзначить непалець Хагендра Тапа Магар, зріст якого всього 56 сантиметрів, а вага 4,6 кілограма. Магар живе в Гімалаях. У перший раз він подав заявку до Книги рекордів у 14 років, але отримав відмову, тому що був неповнолітній.

Читайте також:

У США народилася найменша у світі конячка зростом 35 сантиметрів

Найменша людина світу раптово померла у віці 21 року

Непалець зростом 56 см претендує на звання найменшої людини світу

Найменшою людиною у світі став 70-сантиметровий колумбієць

Найменшою людиною у світі став 70-сантиметровий колумбієць

Повʼязані теми:

Наступна публікація