Вчені назвали тварин, які вміють сміятися

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
2836
Вчені назвали тварин, які вміють сміятися

Фото з відкритих джерел

Таких видів налічують як мінімум 65.

Дослідники з Каліфорнійського університету вирішили провести аналіз і виявили, що подібність вміння сміятися є у більшої кількості тварин, ніж ми вважали раніше.

Як пише Daily Mail, результати дослідження можуть допомогти дізнатися, чому і як люди еволюціонували, щоб сміятися.

Раніше сміх як вид соціальної взаємодії описували у приматів, щурів і деяких інших видів тварин. Вчені пояснили, що у людей сміх - це демонстрація того, що нам весело, і запрошення інших людей до нас приєднатися. Автори роботи припустили, що у багатьох тварин є такий тип вокалізації. Вони виявили поведінку, схожу з людським сміхом, у 65 видів. Це були не тільки примати, а й собаки, домашні корови, лисиці, тюлені, мангусти, три види птахів, в тому числі папуги і австралійські сороки.

Вважається, що така вокалізація допомагає підкреслити неагресивний характер гри - необхідну функцію в тваринному світі, в якому велика частина гри приймає форму бійки і симуляції боїв.

За словами команди, в науковій літературі було зафіксовано багато документів про інші особливості ігрової поведінки тварин, включаючи аспекти мови тіла, притаманні собакам і приматам.

Нагадаємо, у зоопарку США горила прикипіла очима до сплячого немовляти та "познайомила" його зі своїм дитинчам. Горила Кікі нещодавно стала матір'ю п'ятого дитинчати. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.